FİZİK

Lise 1 Fizik Özel Ders
Lise 2 Fizik Özel Ders
Lise 3 Fizik Özel Ders
Lise 4 Fizik Özel Ders
YGS-LYS Fizik Özel Derslerimizle Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Alanında uzman ve İzmir'in en iyi Fizik öğretmenlerinden ders almak için bizimle iletişime geçin.   Üniversiteye giriş sınav sisteminin değişmesi ile birlikte fizik soru sayısı ve fiziğin önemini de arttırmıştır. Özellikle üniversite de belli bölümleri kazanmak isteyen öğrenciler fizik sorularını çok daha yüksek bir oranda yapmak zorundalar. Aynı zamanda okuldaki fizik derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimiz için lütfen bize ulaşın.


FİZİK Yeni müfredat

    Fizik dersi iyi bir lise ya da üniversite kazanmak için türk eğitim sisteminde son derece önemli bir yere sahiptir. Bilmekten öte düşünmeyi gerektiren bir bilim dalı olan fizik bu nedenle çogu gençin korkulu rüyası olmuştur. Ezberci eğitim sisteminde yetişen öğrenciler alıştıkları soru tipinden farklı sorularla karşılaştıklarında ümitsizliğe düşmekte ve fizik dersinden nefret etmektedirler. Eğitim sistemimizin aksaklıkları ve yanlışlıkları neticesinde fizik dersine tarih çalışır gibi çalışan öğrenciler yetiştirmekte ve fizik bilmeden sınavlara giren, üniversiteler bitiren bir nesle doğru hızla ilerlemekteyiz. İzmir Özelders kadrosu olarak bu konuda son derece endişeli olup her daim yapılabilecekleri aramızda istişare etmekteyiz. Hassas olduğumuz ve uzmanı olduğumuz bu konuda ezber bozmak için fizik derslerinize öğretmenlerimizle çalışmanızı öneriyoruz. Fizik sindirerek öğrenmeyi gerektiren, hayat boyu kullanacağımız son derece yararlı bilgilerle dolu bir bilimdir. Alışılagelmiş soru tiplerini ezberleyerek sınavların fizik bölümlerinde başarılı olmanız mümkün değildir.

    

KALİTE BİR DEĞERDİR, MÜKEMMELLİĞE GÖTÜRÜR.
ANA SAYFA                İLETİŞİM                 HAKKIMIZDA               EĞİTİM KOÇLUĞU
Kalite bir değerdir, mükemmelliğe götürür.
2003-2014@Copyright-Tüm Hakları Saklıdır.
izmir özel ders, özel ders izmir , matematik özel ders izmir , geometri özel ders, izmir matematik özel ders, karşıyaka özel ders, mavişehir özel ders, fizik özel ders izmir, kimya özel ders izmir, biyoloji  özel ders izmir,